Mermerit Mutfak Tezgahları

Mermerit mutfak tezgahlarından bahsetmeden önce mermeritin ne olduğunu açıklayalım. Mermerit; mermer tozu ve polyester ile hazırlanan karışımın kalıplara dökülerek reaksiyon sonucu istenilen şekilde katılaşması ile oluşan cisimlere denir. Mermerit mutfak çeşitleri, anlattığımız bu oluşum ile birçok alternatife sahiptir. Mermerit malzemesinin ana hammaddesi mermerit tozu ve polyester olmasına rağmen ayrıca içerisine eklenebilecek renk pastaları,  ayırıcı ve jelkot gibi ek malzemeler ile mermerit tezgah renkleri ve çeşitleri artırılabilir. Mermerit özel ebat ve şekillerde kolayca üretilebilir. Mermeritten üretilen tezgahlarda yapıştırma ve ek yeri bulunmamaktadır böylece herhangi bir su sızdırması veya esneme yapmayarak uzun yıllar sıkıntısız bir şekilde kullanma imkanı sağlanmaktadır.

Mermerit mutfak kullanışlı mı? diye sorulacak olursa da mermerit üzerine dökülen asit, yağ, çay ve asitli temizleyiciler gibi dış etkenlerden etkilenmediği için herhangi bir leke oluşmaz. Bu sayede hiçbir işlem yapmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca kir ve bakteri bulundurma ve özelliğine de sahiptir. Mermerit tezgah renkleri araştırması yapıldığında en çok tercih edilenin beyaz mermerit tezgah olduğu görülmektedir. Estetik ve şık bir ürün olan mermerit cilalı yapısı ile modern bir görünüme sahiptir ve uzun yıllar cilasında  solma yapmaz. Mermeriti sadece mutfak tezgahında değil banyo lavabonuzda da kullanabilirsiniz. Ayrıca birçok kullanım alanı da mevcuttur burada belirttiklerimiz bunlardan sadece bir kaçıdır.

Ankara mermerit mutfak tezgahları denildiğinde İmbat mutfak tezgahları ilk akla gelen firmaları arasında yer almaktadır. Ankara genelinde İmirzalıoğlu mutfak tezgahları olarakta bilinen firma mermerit mutfak tezgahları ankara konusunda 2003 yılından beri kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Mermerit tezgahların esneme payı daha fazla olduğu için kırılma yapmaz ayrıca 220° derece sıcaklığa dayanabildiği için kullanım acısından çok dayanıklı bir üründür. Tüm bunlara rağmen mermeritin en zayıf noktası ise keskin bir cisimle kolayca çizilebilir olmasıdır. Tüm bunların yanında düşünülmesi gereken konulardan biri de mermerit fiyatları 2019 dur. İmbat tezgah mutfakları firması mermerit tezgah metre fiyatları 2019 konusunda da her zamanki gibi en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

whatsapp tel mail
×
mtf

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

İvedik OSB Ağaçişleri San.Sit. 1333 Cad. No: 7/1 Ostim/ANKARA

Telefon

05322949314

03124845710