Granit mutfak tezgahları 

Ev seçiminden bayanların en çok dikkat ettikleri yerlerden en önemlisi de hiç kuşkusuz mutfaktır. Evde en çok vakit geçirdikleri yer olan mutfağın da doğal olarak en kullanışlı ve en şık yer olmasını istemektedirler. Bu konuda mutfakta en çok dikkat çeken yerlerden biri de tezgahlardır. Tezgah seçiminde granit, mermer, cam, seramik alternatifleri mevcuttur. Ancak son zamanların en çok tercih edilen malzemesi granit tezgah çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğal granit tezgah renkleri ile göz kamaştıran, ayrıca çeşitli desenleri ile çok şık bir görünüm elde edilen granit tezgahlar dayanıklı olması sebebiyle de en çok tercih edilen mutfak tezgahı granit çeşitleri arasındadır.

Mutfak tezgah modelleri 2019 diye arama yaptığınızda granit tezgah çeşitleri seçimlerinin oldukça fazla yapıldığı görülmektedir. Suya dayanıklılığı ve cilalanmadan yıllarca kullanılabilir olması sebebiyle tercih sırasında en başta olmasının sebeplerinden biri de budur. En çok tercih edilen genellikle beyaz tezgah modelleri olmaktadır. Sağlık açısından da kanserojen içeren bakteriler üretmezler. İstediğiniz ağırlığı istediğiniz yere bırakabilir ve saatlerce durdurabilirsiniz herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu sayede ağırlık taşıma yönünden başarılı olmasıyla tercih sebebi olmaktadırlar. Beyaz granit mutfak tezgahı şık ve zarif görüntüsü ile mutfak dekorasyonunuzu modern Hale getirmektedir. Doğal olarak bu da mutfakta en çok vakit geçiren bayanların yüzünü bildirmektedir.

Granit mutfak tezgahı imalatı konusunda Ankara'nın en eski yerlerinden olan İmbat firması 2003 yılından beri sektörde varlık göstermemektedir. Kısa sürede yaptıkları ile başarıya ulaşmış olan şirketimiz Ankara piyasasında İmirzalıoğlu mutfak tezgahları olarak da bilinmektedir. Mutfak tezgah modelleri 2018, mutfak tezgah modelleri 2019 ve granit mutfak çeşitleri konusunda firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Granit mutfak tezgahı fiyatları 2019 konusu da doğal olarak düşünmemiz gereken maddi konulardan bir tanesidir. Ancak fiyat belirleme de birçok unsur dikkate alınmaktadır. Bunları kısaca şöyle sıralayabiliriz ; kullanılan granit granit malzeme çeşidi, mutfak tezgahı ölçüleri ve işçilik maliyeti. Bu konularda en uygun fiyatlarla müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

whatsapp tel mail
×
mtf

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

İvedik OSB Ağaçişleri San.Sit. 1333 Cad. No: 7/1 Ostim/ANKARA

Telefon

05322949314

03124845710