İmbat Mutfak Tezgahı

İmbat Mutfak Tezgahı Hakkımızda

2003 Yılında Kurulan Firmamız Akrikor Mutfak Tezgajları, Granit Akrikor Mutfak Tezgahları, Mermerit Mutfak Tezgahı Yaparak Müşterilerine Kaliteli Ve Ekonomik Fiyatı Benimsemiştir, 15 yılı aşan sektör tecrübesi ile birçok kurumsal ve bireysel müşteri ile çalışmış olan İmirzalıoğlu Mutfak Tezgahları Ltd.Şti. uygulamalarındaki çeşitlilik ve farklı renk seçeneklerinin yanı sıra imalatçı firma olduğundan dolayı mutfak tezgahı işlerinde profesyonel sonuçlar ortaya koyacak, başarılı çalışmalar yapmıştır.

Mistonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik bir organizasyon olmaktır.

Vizyonumuz

Kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan örnek bir kuruluş olmaktır

Değerlerimiz

Tüm teknoloji ve iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf, modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek arzusundayız.

Neden Biz?

Mutlu Müşteri Referansları, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet, Fayda Odaklı AR-GE, Yüksek Performans ve Hız, Ekonomik Fiyatla

 


 

whatsapp tel mail
×
mtf

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

İvedik OSB Ağaçişleri San.Sit. 1333 Cad. No: 7/1 Ostim/ANKARA

Telefon

05322949314

03124845710