Akrikor Mutfak Tezgahları

Mutfak tezgahları çeşitleri arasında yer alan bir diğer malzeme de akrikor mutfak tezgâhlarıdır. Öncelikle akrikor'un ne olduğunu tanımlayalım, sert yapılı homojen bir yüzey malzemesi olan akrikor, mutfak lavabosu, Hilton lavabolar, duvar kaplama levhalarının yüzey kısmına iki veya iki buçuk milim kalınlığında kaplanması ile elde edilen üründür. Ankara akrilik mutfak tezgahları denilince imbat mutfak tezgahları firması akla gelen ilk firmalar arasındadır. Piyasada mermerit olarak bilinen ve mutfak tezgahı olarak kullanılan malzemeye göre ısıya ve ev kimyasallarına karşı daha dayanıklıdır. Ankara akrikor mutfak tezgahı L ve U şekillerinde yapılabilmektedir. Normal Mermere göre 4 kat daha esnek bir yapıya sahiptir.

Ankara akrikor mutfak tezgahları hasar gördüğünde tamir edilebilen bir yapıya sahiptir 300 derece ısıya kadar akrikor tezgah yorumları incelendiğinde maksimum seviyede Hijyen sağlayan temizliği ve bakımı kolay bir malzeme olduğu söylenmektedir akrikor tezgah renkleri nelerdir diye bakıldığında birçok çeşit bulunmaktadır akrikor granit diye de tanımlanabilen granit görünümündeki  akrikor tezgah lardır Ankara akrikor mutfak tezgahı yorumları bizlere tezgah seçiminde yardımcı olmaktadır yapılan yorumlara bakıldığında çok tercih edilen bir malzeme olduğu aşikârdır Mermere göre daha esnek olması ısıya daha fazla dayanıklı olması ve herhangi bir temizlik malzemesinden etkilenmemesi sebebiyle gayet kullanışlı ve uzun ömürlü bir malzemedir

Ankara akrikor mutfak tezgahları son derece yaygın ve kullanışlı bir malzemedir. İmbat mutfak tezgahları olarak Ankara’da bu hizmeti en kaliteli şekilde müşterilerine sunan firma, İmirzalıoğlu mutfak tezgahları olarak da bilinmektedir. Tabii ki tüm bu hizmetlere maddi olarak ta bir karşılığı bulunmaktadır. Akrikor mutfak tezgahları fiyatları  2020 ve 2019 yılı arasında çok fazla değişmemiştir. Mermerit mutfak tezgahları Ostim başta olmak üzere Ankara'nın birçok yerinde mermer tezgahı üreticileri tarafından imal edilmektedir. Akrikor mutfak tezgah kullanıcı yorumları incelendiğinde tek parça ve yekpare olması sebebiyle herhangi bir şu sızdırma olayı olmadığı, kolay temizlenebilirliği ve uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanım sağlamasından dolayı tezgah seçiminde ilk sırada yer almaktadır.

Akrikor Tezgah Renkleri

Akrikor Mermerit tezgalar çeşitli renklerde olabilmektedir, bu renkler genellikle beyaz akrikor, gri akrikor ve siyah akrikor olarak karşımıza çıkmaktadır, tabiki bu renkler ana renkler olduğundan ve birçok desen ile kombinlenebildiğinden akrikor malzemenin renkleri çok fazla sayıya ulaşabilmektedir, bundan dolayı renk seçimi yapmak istediğinizde birçok renk ve desen çeşiti arasında kalabilirsiniz.

 

 

Akrikor Mutfak Tezgahı Fiyatları

Akrikor Tezgah Fiyatları 2019 yılından beri değerini korumakta ve Mermerit mutfak tezgahı ostim ve çevresindeki imalatçılar tarafından müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uydun değerlerde tutulmaya çalışılmaktadır, Tezgah fiyatları kullanılan malzeme ve metraj ile değişiklik gösterebiliyor mesela Akrikor ve mermerit arasındaki fark, Blenco ve Çimstone arasındaki fark gibi nedenlerden dolayı 2020 mutfak tezgahı fiyatları değişebilmektedir.

whatsapp tel mail
×
mtf

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

İvedik OSB Ağaçişleri San.Sit. 1333 Cad. No: 7/1 Ostim/ANKARA

Telefon

05322949314

03124845710